Dokumacılar Köyü Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dokumacılar Köyü Web Sitesi

Güzel köyümün güzel insanlarına saygılarla

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kaşketli mafyalar

3 posters
YazarMesaj
livaneli2008
Yenii Üye
paylaşım bekliyoruz

Yenii Üyepaylaşım bekliyoruz

Kişinin Profili : <fieldset><legend>Kısa Bilgiler</legend>

kaşketli mafyalar Empty
MesajKonu: kaşketli mafyalar   kaşketli mafyalar Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 6:15 pm

Basketball cherry bundan yıllar önce yaklaşık 1990 larda kaşketin bıyığı yeni terlemiş yağız delikanlıları AHMET UZUN( mafya başı),,hasan kabak,d.ali kasa,mustafa kabak,yusuf sinek(iş birlikçiler),taşbaşı mahallesinde cuma namazını kıldıktan sonra kaşket doğru yola çıkarlar.henüz araba yolu olmadığından meşhuuur tepenin yokuşunu adımlamaya koyulurlar.yolun sıkıcılığını biraz olsun neşelendirmek isteyen işbirlikçi gençler mafya başına bir oyun oynamaya karar verirler.oyunun içindeki mağdurumuz ise RAHMETLİ ALİ TEMİZ(topuz ali amca).işbirlikçiler mafya başı ahmet uzunu gaza getirip topuz aliye laf attıracaklar ondan sonra ahmet abi işi gençlere bırakıp kenardan topuz aliyi dövmelerini izleyecek.ahmet abi işbirlikçilere şöyle der:Bİ TOPUZ ALİYİ DÖVEMEYECEKSEK YAZIKLAR OLSUN BİZE!!!!!!!! bunun üstüne tamam derler sen git laf at çık taşın üstünden bizi seyret bak hele biz nasıl dövüyoruz.GÖZÜKARA AHMET UZUN(NAM_I DİĞER MAFYA BAŞI) kabul edip önde giden topuz ali ile olan mesafeyi azaltmak için adımlarını sıklaştırır.tepenin yokuşunu dönen son virajdan 10 metre sonra topuz aliye yetişir.ilk sözü şu olur: _heeeeeeyyy dıpız kafasına s....tığım bana bak bana.(kızdırması gerekiyor ya.yoksa ne diye dövecekler).topuz ali duymazdan gelip devam eder.bizim mafya başı kendinden emin bir şekilde hem de bir taraftan olayın geri kalan kısmını izlemek için uygun bir taş üstü gözüne kestirerek:SANA DİYORUM LAN DUYMUYONMU DIPIZ KAFA ALİ.der.sinirle geri dönen ali amca yinede bana mı dedin yeğenim diyerek ona bir şans tanımak ister.bunun üstüne mafya başı tam sana diyorum diyecek olur hem de arkadaşlarıma bir göz işareti ile saldırı emrivereyim der.arkasına bakar etrafta kimsecikler yok.anlamıştır artık bir oyuna kurban gittiğini ancak ne yazar ali amca ile yüz yüzedir ve her şey ortada .inkar edebileceği bişey yoktur.yüzü kıpkırmızı bi şekilde önüne bakar.ali amca yaklaşır ve: ANADIĞIN YİĞENİM PEHLİVANIN OĞLU OLMASAN SENİ BURDA YAYARDIM AMA ONA DUA ET DER VE omuzuna attığı ceketini sallaya sallaya yoluna devam eder.mafya başı ahmetten alay başı ahmet kalır geriye[/b]
AdmiN
Site kurucusu
Site kurucusu

Kişinin Profili :
Kısa Bilgiler/fieldset>
Ruh Haliniz : kaşketli mafyalar Huysuz10
Tuttuğunuz Takım : kaşketli mafyalar 1449

kaşketli mafyalar Empty
MesajKonu: Geri: kaşketli mafyalar   kaşketli mafyalar Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 7:21 pm

eeee ne demişler ava giden avlanır zavallı ahmet abi o an kimbilir ne dedi kendin kendine hapı yuttyk herif beni paramparça edecekmi dedi yok sa
http://dokumacilar.eniyiforum.net
ilhan@turk.com
Yenii Üye
paylaşım bekliyoruz

Yenii Üyepaylaşım bekliyoruz

Kişinin Profili : <fieldset><legend>Kısa Bilgiler</legend>
Ruh Haliniz : kaşketli mafyalar Anlayi10
Tuttuğunuz Takım : kaşketli mafyalar 1447

kaşketli mafyalar Empty
MesajKonu: Geri: kaşketli mafyalar   kaşketli mafyalar Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 4:25 pm

yaaa ne güzel bi haikayeee evet gerçekten köyümüzdeki eski anılar dinlenmeye ve beğenilmeye değer şeyler devamını bekliyoruz eğer ben de bulursam yaazarım
http://www.hıngameg.azbuz.com
AdmiN
Site kurucusu
Site kurucusu

Kişinin Profili :
Kısa Bilgiler/fieldset>
Ruh Haliniz : kaşketli mafyalar Huysuz10
Tuttuğunuz Takım : kaşketli mafyalar 1449

kaşketli mafyalar Empty
MesajKonu: Geri: kaşketli mafyalar   kaşketli mafyalar Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 4:30 pm

bekliyoruz ilhan babana söle o çok bilir abim çok anlatırdı aralarındaki anıları çok fena turidiluh yapmışlar beraber bekliyoruz tmm
http://dokumacilar.eniyiforum.net

kaşketli mafyalar
1 sayfadaki 1 sayfası