Dokumacılar Köyü Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dokumacılar Köyü Web Sitesi

Güzel köyümün güzel insanlarına saygılarla

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

köyde sorun hiç bitermi

5 posters
YazarMesaj
ozannazım
Yenii Üye
paylaşım bekliyoruz

Yenii Üyepaylaşım bekliyoruz

Kişinin Profili :
Kısa Bilgiler/fieldset>

köyde sorun hiç bitermi Empty
MesajKonu: köyde sorun hiç bitermi   köyde sorun hiç bitermi Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 9:43 pm

1.ilk olarak köyümüzün kapısına birilerininde belirttiği gibi kilit vurulması unutlması arda kalması .bunlar bizleri son derece üzmektedir.elbetteki bunda bizimde büyük miktarda payımız vardır.

2.benim çok zoruma giden köyümün insanı varken ihtiyacı olan biçok insan varken yüce ALLAH tarafındsn veli olarak sunulan bakır ve gümüş medeninin kaymağını ellerin yemesi....siz ne düşünürsünüz bilemem.

3.devletin asfalt üretimi bitmiş gibi derelerden çaylardan medet umarak köyün yollarının asfalt değilde beton yapılıp ulaşımın zorlaştırılması.bu konuda demekki yetkililerin yetrsiz kaldığını düşünüyorum.

4.köyümüzde şu an mevcut bulunan dokuma tezgahlarının boş durması ve genç kızlarımızın onlardan yararlanamaması.

5.bir çok yerde değil mahalle yaylaya hatta dağlara araç çıkarken benim köyümde köyün merke4z yerine aracın çıkamamsı ve kömylünün zor durumda kalması.

6.köyümde mevcut bulunan sağklık ocağının kedilere köpeklere hatta farelere yuva olması...... buda on derece üzücü olduğu kesin

7.her yıl geleneksel olarak düzenlenen festivalin artık tarihe karışması bir nebze olsun köyümün ismi nin duyulmasının engellenmesi.....

8.valla arkadaşlar benim başlıca sorunlarım bunlar.
baba08
Site kurucusu
Site kurucusu
baba08

Kişinin Profili :
Kısa Bilgiler/fieldset>
Ruh Haliniz : köyde sorun hiç bitermi Acili10
Tuttuğunuz Takım : köyde sorun hiç bitermi 1447

MesajKonu: Geri: köyde sorun hiç bitermi   köyde sorun hiç bitermi Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 9:56 pm

evet doğru bu sorunlar hemen hemen her köyde var Wink
http://www.forumkanka.eniyiforum.net
AdmiN
Site kurucusu
Site kurucusu

Kişinin Profili :
Kısa Bilgiler/fieldset>
Ruh Haliniz : köyde sorun hiç bitermi Huysuz10
Tuttuğunuz Takım : köyde sorun hiç bitermi 1449

MesajKonu: Geri: köyde sorun hiç bitermi   köyde sorun hiç bitermi Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 11:24 pm

EVET NAZIM BELKİ TOPLUM OLARAK BELKİDE KİŞİSEL OLARAK BAZILARIMIZIN EGOLARINA YENİLDİK BENİM EN SEVMEDİĞİM OLAY İSE KÖYÜMÜZDE ÇIKAN YANGINDA NE OLACAĞI BENCE BİRKAÇIMIZIN ELİNİ CEBİNE ATIP YADA FAYDALI BİŞEYLER YAP BU İŞE ÇÖZÜM BULMAK HER NE OLURSA OLSUN BİR KİŞİNİN EVİNİN YANMASI DAHİ HEPİMİZİ YAKIYOR O ZAMAN DUR DEMEK KENDİ ELİMİZDE KILIÇKAYADAN KÖYÜMÜZE İTFAİYE GELENE KADAR KÖY YANAR BİTER OLMAMASI TEMENNİMİZ AMA OLUYOR EMİNİM SİZLERDE AYNI DUYGULARI TAŞIYORSUNUZDUR
http://dokumacilar.eniyiforum.net
livaneli2008
Yenii Üye
paylaşım bekliyoruz

Kişinin Profili : <fieldset><legend>Kısa Bilgiler</legend>

MesajKonu: Geri: köyde sorun hiç bitermi   köyde sorun hiç bitermi Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 10:34 pm

nazım kardeşim köyümüzün sorunlarıyla ilgili yaptığıntespitlerine katılıyorum.bence de bu bahsettiğin sorunların çözümü çok zor değil yeter ki halk olarak muhtarı olması gereken şekilde işini doğru yapması konusunda destekleyelim ve bizlerde aynı zamanda üstümüze düşen sorumluluğumuzu yerine getirelim.sizlere bişi soracağım.biizim köyde muhtar ve köy heyeti toplantısı gören veya duyanınız oldu mu allah aşkına.ben geçen bayramda nişanlımın köyündeydim.rize de.bir haftalık tatilim boyunca iki kez köy toplantısı yaptıklarını bu toplantıların en az 4 er saat sürdüğünü geleceğimiz son gün de köy heyeti muhtarla beraber köyün sorunlarını kaymakama ilettiklerini gördüm.biz ise ne toplantı gördük köyümüzde ne bir sorunun halledildiğini.sakın bunda suçlunun sadece muhtarlar olduğunu düşünmeyelim.bunda hepimizin suçu var.tabiki en büyük suçlu muhtarlar.nazım kardeşim senin de dediğin gibi köyümüüzün sağlık ocağı malesef farelere yuva oldu.soruyorum size muhtarın bürosunu bileniniz var mı.ben biliyorum ama bilmeyenler çok.umarım başta bizler düzeliriz sonra seçtiklerimiz zaten düzelecektir.güzel günle göresin güzel köyüm.....
livaneli2008
Yenii Üye
paylaşım bekliyoruz

MesajKonu: Geri: köyde sorun hiç bitermi   köyde sorun hiç bitermi Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 10:44 pm

köyümüzün sorunları anlatmakla bitmez benim gördüklerimin bir kaçı
1)köyümüzün yolları çok kötü.bir kaç düzenleme yapılan yerler hariç aracın altını vurmayacağınız yer çok az
2)yıllarca köyümüzün en büyük gelir kaynağı ve köylümüzün en önemli eğlencesi kültürel mirasımız cala güreşleri yeniden hayata geçirilmeli
3)muhtar hizmetlerini layıkıyla yerine getirmeli biz köylülerde ona desteğimizi sunmalıyız
4)belki biraz özel konu olacak ancak recepgil yaylasına bir misafir hane yapılmalı
5)koşnahal yaylası ve recepgilde gelenek haline getirebileceğimiz ufak çaplı da olsa festival yapıp köyümüze gelir elde edebiliriz.şimdilik bu kadar
adrenalin_08800
Yenii Üye
paylaşım bekliyoruz

adrenalin_08800

Tuttuğunuz Takım : köyde sorun hiç bitermi 1447

MesajKonu: Geri: köyde sorun hiç bitermi   köyde sorun hiç bitermi Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 2:14 am

öncelikle söze şöyle başlamak istiyorum;
bizim insanımız sadece olduğu yere bakıyor! yanlış!
etrafına bakmalı insan ilk önce bu günü bu şekilde heba etmiş olabilirsin ama yarını hiç düşündün mü?
geride bıraktıklarını hiç düşündünmü? onlara ne bıraktın? mal mülk demek bunun cevabı deil.
buna cevap güzel parlak bir gelecek bıraktım olmalı.
buda bu günü değil yarını ve daha sonrasını düşünmekle oluyor
ha düşünüp geçmekle de biryere varılmaz.ona bna yüklenmemek lazım.bir katkıdada senin bulunman lazım.
unutmayalımki sen görmez isen çocuğun çocuğun görmezse çocuğunun çocuğu görebilir. bu vatan bizim bizim olan şeye biz sahip çıkmalıyız başkası değil. diyeceklerim bu kadar
DÜN GEÇTİ, BUGÜNÜ SAYMA , YARIN VARMI ?
GENÇLİĞİNE GÜVENME ÖLENLER HEP İHTİYARMI ?

köyde sorun hiç bitermi
1 sayfadaki 1 sayfası